niedziela, 16 czerwca
Shadow

Biustonosz samonośny bez tajemnic

Bluzki odkrywające ramiona i sukienki, które pozwalają na podziwianie pleców, cieszą się coraz większą popularnością. Królują przede wszystkim latem, jednak także podczas trwania innych pór roku mają spore grono zwolenniczek. Ich atrakcyjny wygląd i pewna oryginalność sprawiają, że przyciągają spojrzenia. Jeśli jednak mają prezentować się naprawdę dobrze, powinien wspierać je biustonosz samonośny.

Jak zakładać stanik bez ramiączek

Czy pozbawiony ramiączek stanik to rozwiązanie, które zasługuje na nasze zainteresowanie? Czy rzeczywiście jest w stanie utrzymywać biust w idealnej pozycji? Choć opinie na jego temat są pozytywne, przynajmniej raz na jakiś czas mamy też do czynienia z głosami pełnymi niedowierzania. Okazuje się, że nie są one wcale pozbawione uzasadnienia, jeśli bowiem biustonosz bez ramiączek ma spełniać nasze oczekiwania, musimy wiedzieć, jak go zakładać. Tu na pierwszy plan wysuwa się zasada mówiąca o tym, że skóra, na którą nakładany jest taki stanik, musi być nie tylko czysta, ale również sucha. Nie można też zapomnieć o tym, że chcąc nosić stanik tego rodzaju należy wystrzegać się różnego rodzaju kremów i olejków nakładanych w okolicach biustu. Warto też pamiętać, że choć stanik taki może być noszony kilka razy, przed każdym kolejnym założeniem należy umyć go mydłem.

Zakup stanika – o tym pamiętaj

Sam zakup stanika bez ramiączek nie jest wcale skomplikowany. Rozmiar jest zwykle zbliżony do tego, jaki nosimy wybierając klasyczne biustonosze. Problemem może okazać się jedynie biust dość obfity, warto jednak pamiętać o tym, że również on nie jest przeszkodą, jeśli korzystamy z oferty profesjonalnego punktu sprzedaży, w którym można znaleźć staniki renomowanych marek.