niedziela, 16 czerwca
Shadow

Co warto wiedzieć o wypożyczaniu samochodu?

Usługi, które świadczy wypożyczalnia samochodów cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Z możliwości wypożyczenia auta korzystają nie tylko firmy, ale także osoby prywatne. Na rynku działa między innymi wypożyczalnia samochodów, która rozpoczęła działalność 18 lat temu. Wypożyczalnia samochodów, która tak długo obecna jest na rynku ma bogatą ofertę, a jej usługi stoją na bardzo wysokim poziomie.

Długa tradycja i bogata oferta

Wypożyczalnia proponuje wynajem aut firmom i osobom prywatnym. Klienci, których interesuje wynajem aut mogą wynająć interesujący ich pojazd na bardzo różny czas; firmom wypożyczalnia proponuje między innymi długoterminowy wynajem aut. Z ekonomicznego punktu widzenia taki wynajem samochodów jest dla firm bardzo korzystny. Wypożyczalnia jest nie tylko firmą z długą tradycją, ale także firmą stawiającą na własny rozwój. Firma ma filie w wielu polskich miastach, także na lotniskach. Wypożyczalnia proponuje wynajem samochodów praktycznie nowych, wszystkie mają maksymalnie 2 lata. Są serwisowane regularnie w stacjach ASO. Auta są bezpieczne.

Samochody na wynajem

Wypożyczalnia dysponuje naprawdę bardzo bogatą flotą. Proponuje więc wynajem samochodów osobowych i dostawczych. W kategorii samochodów osobowych znajdują się między innymi auta klasy Premium, vany oraz kompaktowe auta do jazdy miejskiej. Do wynajęcia są także samochody dostawcze typu kontener oraz typu plandeka. Samochody można rezerwować online. Wypożyczalnia oferuje także atrakcyjne ceny na stałe oraz rabaty.