niedziela, 16 czerwca
Shadow

Czym kierować się, kupując przysmaki dla psa?

Wybór psich przysmaków jest bardzo duży. Różnią się one ceną, konsystencją, kształtami i kolorami. Jakie przysmaki dla psa kupić, aby ich jedzenie wyszło psu na zdrowie?

Przysmaki dla psa dostępne w sklepach

W sklepach zoologicznych do wyboru są między innymi przysmaki dla psa nazywane suszakami. 23. Do tej kategorii należą także suszone kości dla psów. Kości dla psów są pomocne w usuwaniu kamienia nazębnego, dzięki nim psy mogą zaspokoić naturalną potrzebę gryzienia. Kości dla psów produkowane są z mięsa wołowego lub kurczaka, które jest prasowane i zawijane w skórę wołową. Smakołyki dla psa to również przysmaki, które zostały specjalnie opracowane z myślą o pielęgnacji uzębienia naszych czworonożnych pupili. Są to tak zwane smakołyki dla psa dentystyczne. Wybierając smakołyki dla psa pamiętajmy, że są wśród nich również takie,do których zostały składniki korzystnie wpływające na ich kondycję. Więcej na ten temat osoby zainteresowane mogą przeczytać w naszym artykule „Przysmaki dla psa: czy kupować?”.

Smakołyki dla psa specjalnego przeznaczenia

Psy uwielbiają produkowane specjalnie z myślą o nich ciasteczka. Ciastka dla psa różnią się składem i wielkością. Wartościowe ciastka dla psa powinny zawierać jak najmniejszą ilość ziaren zbóż. Coraz częściej w ofercie sklepów zoologicznych znaleźć można ciastka dla psa, które w ogóle nie zawierają zboża. Producenci takich ciasteczek uwzględniają to, że psy są mięsożerne.