sobota, 20 lipca
Shadow

Dlaczego dywaniki samochodowe są przydatne?

Do niezbędnych akcesoriów w każdym aucie należą dywaniki samochodowe. Na rynku do wyboru kierowcy mają dwa rodzaje dywaników: gumowe i welurowe. Które z nich powinni wybrać?

Dywaniki gumowe idealne na zimę

Dywaniki gumowe najlepiej chronią wnętrze samochodu przed błotem i śniegiem. W okresie jesienno-zimowym są sytuacje, w których nie da się uniknąć zabrudzenia butów błotem czy śniegiem. Zamieniający się w wodę śnieg bardzo szybko zniszczy wykładzinę; przed wodą doskonale chronią właśnie dywaniki gumowe. Na rynku dostępne są dywaniki gumowe z rantem, który zabezpiecza przed wylaniem się nagromadzonej wody na wykładzinę. Dywaniki do Polo gumowe taki właśnie rant posiadają. Poza tym gumowe dywaniki do Polo wykonane są z wysokiej jakości gumy. Dzięki temu dywaniki do Polo są nie tylko trwałe. Dzięki temu, że guma jest wysokiej jakości po ułożeniu dywaników w aucie nie jest wyczuwalny jej nieprzyjemny zapach. Zaletą dywaników gumowych jest to, iż utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste. 

Dywaniki welurowe do Polo lepsze na lato 

Latem większość kierowców zamienia gumowe dywaniki samochodowe na tekstylne. Dywaniki samochodowe welurowe mają bardziej atrakcyjny wygląd niż gumowe. Nie warto jednak kupować tych z najniższej półki cenowej, gdyż bardzo szybko stracą ładny wygląd. Dywaniki do Polo welurowe czy gumowe warto kupić w sklepie, które specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do samochodów marki Volkswagen

Więcej o tym, jakie dywaniki samochodowe kupić do Polo osoby zainteresowane przeczytają w naszym innym tekście.