niedziela, 16 czerwca
Shadow

Gdzie kupić buty wysokiej jakości?

Amerykańska marka Tommy Hilfiger została założona w 1985 roku. Marka ucieleśnia główne cechy stylowej amerykańskiej klasyki i oferuje świeże spojrzenie na klasyczny styl.

Historia marki Tommy Hilfiger

Grupa Tommy Hilfiger jest znaną globalną marką, która oferuje klientom szeroki wybór pięknych, wysokiej jakości produktów, w tym kolekcję Hilfiger, ekskluzywne i codzienne ubrania męskie, damskie i dziecięce, dżinsy, akcesoria, buty Tommy Hilfiger, perfumy i akcesoria. Buty Tommy Hilfiger są cenione na całym świecie.

W 1985 roku Tommy Hilfiger zaprezentował swoją pierwszą autorską kolekcję, która obejmowała oryginalne koszule zapinane na guziki, spodnie chino i inne sprawdzone modele, które zyskały świeży wygląd dzięki nowoczesnemu krojowi i detalom. Wolny, młodzieńczy duch pierwszych kreacji projektanta pozostał znakiem rozpoznawczym jego kolejnych kolekcji.

Czy warto kupić buty marki Hilfiger?

W Tommy Hilfiger sklep online możemy kupić odzież sportowa: są to koszulki, koszulki polo, dżinsy, kurtki Tommy Hilfiger w sportowym stylu. Odzież nadaje się zarówno do uprawiania sportu, jak i aktywnego stylu życia. Znajduję się tam także dział Tommy Jeans to buty klasyczne dla młodzieży. Oferta firmy obejmuje buty Tommy Hilfiger, uszyte z materiałów najwyższej jakości. Dziś Tommy Hilfiger jest uznaną globalną marką, posiadającą ponad 1200 sklepów detalicznych w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Środkowej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku.