niedziela, 16 czerwca
Shadow

Gdzie zorganizować imprezę w okolicach Poznania?

Organizacją imprez okolicznościowych w Poznaniu i okolicach zajmuje się wiele firm. Idealne sale na uroczystości rodzinne i firmowe imprezy można znaleźć blisko Poznania w miejscowości Trzebisławki.

Czym kierować się przy wyborze lokalu

Właściciele Domu Gościnnego w Trzebisławkach mają bardzo duże doświadczenie. Imprezy okolicznościowe Poznań są organizowane od wielu lat. Plusem Trzebisławek jest to, że można do nich wygodnie dojechać nie tylko z Poznania.

Na imprezy okolicznościowe pod Poznaniem mogą zdecydować się także mieszkańcy innych miejscowości z terenu całego województwa Wielkopolskiego. Goście, którzy zdecydują się przybyć na imprezy okolicznościowe pod Poznaniem autem nie muszą martwić się, gdzie go zaparkują. Na zmotoryzowanych gości czeka obszerny parking. Plusem jest to, że imprezy mogą trwać do białego rana. W obiekcie są także komfortowo urządzone pokoje.

Inne atuty obiektu

Osoby, które zamierzają zorganizować uroczystość rodzinną czy firmową imprezę przy wyborze miejsca kierują się między innymi ceną. Ale warto zwracać uwagę także na takie drobiazgi, jak na przykład klimatyzacja w sali bankietowej. Wiele imprez organizowanych jest w miesiącach letnich. Wysoka temperatura w sali weselnej nie sprzyja dobrej zabawie. Warto zwrócić uwagę także na wielkość sal.

W Domu Gościnnym w Trzebisławkach można zorganizować przyjęcie weselne dla 200 osób. Plusem tego miejsca jest także to, że można w nim zorganizować także kameralne przyjęcia. Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy w plenerze. Imprezy okolicznościowe Poznań to atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa i różnorodne menu.