poniedziałek, 27 maja
Shadow

Opony w rozmiarze 14 cali

Opony jakie znajdziemy obecnie w sprzedaży to wiele różnych produktów, spośród których każdy klient ma okazję wybrać dla siebie interesujący produkt, który będzie najlepiej odpowiadał jego oczekiwaniom. Oczywiście producenci ogumienia dbają o jak najlepsze właściwości swoich produktów, stale nad nimi pracują, udoskonalają je. Z tego względu opony letnie 14 cali to wiele różnych modeli, spośród których klienci mogą wybrać dla siebie ogumienie, które najlepiej się sprawdzi. 

Dobre opony w dobrych cenach 

Opony letnie 14 cali to wybór, który będzie dotyczył głównie kierowców posiadających auta klasy B, ewentualnie klasy C. To niewielkie samochody miejskie, w których właśnie ten rozmiar opon został zastosowany. Ze względu na to, że poza oponami 13 cali ze starszych aut opony letnie 14 cali to najmniejsze z wybieranych obecnie opon również ich cena może być w wielu przypadkach na zadowalającym poziomie. 

Opony letnie 14 – dobry produkt w dobrej cenie 

Produkty w rozmiarze 14 cali należą do opon, które można kupić w naprawdę dobrych cenach. Najtańsze opony od Chińskich producentów dla mało wymagających klientów będą kosztować nawet jedynie nieco ponad 100 złotych. Trzeba się jednak liczyć, że to raczej gumy wyłącznie do jazdy po mieście. Opony na wyższym poziomie o średniej jakości kupimy za około 150 złotych. Najlepsze produkty od Dunlop czy Michelin będą kosztować nawet powyżej 200 złotych, ale to już produkty z najwyższej półki o świetnej jakości, które długi czas będą w świetnym stanie technicznym.