sobota, 20 lipca
Shadow

Pokój nastolatka – jak zadbać o jego design

Wiele osób uważa, że nastoletni wiek to ciężki czas w życiu każdego młodego, dojrzewającego człowieka. Odpowiednie gadżety do pokoju młodzieżowego nie tylko pozwolą dorastającej osobie uzewnętrznić swoje pasje, ale i staną się częścią prywatnej i unikalnej przestrzeni, na której bardzo zależy młodym ludziom. Sprawdź na jakie gadżety do pokoju warto się zdecydować, by uzyskać odpowiedni klimat i efekt wow.

Oświetlenie – nie można o nim zapomnieć 

Fajne gadżety do pokoju to nie tylko bibeloty, ale i praktyczne rzeczy, do których można zaliczyć między innymi specjalnie stylizowane lampki. Przy delikatnym świetle zawsze przyjemniej spędza się czas przed ekranem komputera, czy też telefonu. Warto postawić na designersko nietypowe oświetlenie, którego wygląd może przybrać kształt czaszki, gwiezdnej kuli, lampki z nogą w kształcie rewolweru czy też lampy w stylu batmana. Jest w czym wybierać, a taka dekoracja z pewnością wzbogaci niejedną przestrzeń. 

Pomysłowe poduszki – prawdziwy must have 

Wszyscy uwielbiają poduszki, a zwłaszcza, gdy są one w pełni oryginalne i przybierają najróżniejsze kształty. Takie gadżety do pokoju młodzieżowego to prawdziwy hit, koło którego żaden nastolatek nie jest w stanie przejść obojętnie. Kto by nie chciał położyć głowy na wielkim donacie, czy też oponie od samochodu?

Wyeksponowane zdjęcia w pokoju 

Każdy zawsze zabiega o to, aby w pełni spersonalizować przestrzeń, w której się przebywa. Odpowiednie gadżety do pokoju w bardzo dużej mierze to umożliwiają, za co tak bardzo doceniane są przez liczne grono nastolatków, lubiących eksponować swoje zdjęcia. Dzięki specjalnie podświetlanej tablicy, czy też odpowiednim uchwytom są w stanie to robić bez potrzeby używania taśmy.