niedziela, 16 czerwca
Shadow

Popularne bonusy dla pracowników

Premie i nagrody pieniężne to nie jedyne sposoby na pobudzenie wydajności pracowników. Dodatkowym, bardzo skutecznie działającym na wydajność są benefity pozapłacowe.

Dodatki dla pracowników – jakie mogą być?

Benefity dla pracowników to nie tylko sposób na pobudzenie wydajności. Pracownicy, którzy otrzymują benefity są bardziej lojalni i rzadziej decydują się na zmianę pracodawcy. Dodatków do wynagrodzenia jest aktualnie naprawdę wiele. Z niektórych płyną ogromne korzyści dla pracowników, ale także dla pracodawców. Bardzo atrakcyjne, przynoszące duże korzyści dla pracowników to benefity pozapłacowe, które wspierają ich rozwój zawodowy.

Pracodawcy, którzy wspierają rozwój zawodowy finansują lub dofinansowują kursy językowe, szkolenia, warsztaty, branżowe kursy. Dla pracodawców istotne jest to, że atrakcyjne pozapłacowe dodatki pozytywnie wpływające na pobudzenie wydajności nie są zarezerwowane tylko dla wielkich przedsiębiorstw i korporacji./p>

Jakie są dobre bonusy dla pracowników?

Za bardzo dobre benefity dla pracowników uważane są te, które związane są ze zdrowiem. Prywatne, dodatkowe ubezpieczenie, które zapewnia dostęp do badań diagnostycznych i profilaktycznych to mnóstwo korzyści dla pracownika. Benefity, które wspierają rozwój zawodowy, zwiększają kompetencje i umiejętności także zaliczane są do bardzo pożądanych przez pracowników świadczeń pozapłacowych. Benefity dla pracowników są tak różnorodne, że nie muszą być dużym obciążeniem finansowym dla pracodawcy.