sobota, 20 lipca
Shadow

Przysmaki dla psa: czy kupować?

Psy kochają różnego rodzaju smakołyki. Są w tym bardzo podobne do ludzi, którzy lubią słodycze. W sklepach wybór psich smakołyków jest bardzo duży. Czym kierować się wybierając przysmaki dla psa?

Przysmaki dla psa: czy można podawać je bez ograniczeń?

Przysmaki dla psa mają dla czworonoga bardzo atrakcyjny zapach i smak. Są psy, które zrobią bardzo wiele, aby taki smakołyk otrzymać. Nie można jednak zapomnieć, że przysmaki dla psa zawierają dużo kalorii. Pies nie może więc dostawać przysmaków zbyt często. Przysmaki dla psa przydają się bardzo mocno podczas jego szkolenia. Korzystając z nich w trakcie tresury, nagradzając psa za dobrze wykonane polecenie, bardzo szybko osiągniemy zaplanowany cel.

Przysmaki dla psa: jakie kupić?

Psie przysmaki mają różną wielkość, kształt, konsystencję. Bardzo atrakcyjne są dla psów wędzone lub suszone kości albo podroby. Psom można kupić również suszone kawałki mięsa. W sklepach zoologicznych dostępne są smakołyki dla psów, które zawierają małą ilość kalorii, ale za to są wzbogacone składnikami niezbędnymi do utrzymania ich prawidłowej kondycji. Tego typu przysmaki są dla psa szczególnie wartościowe. Wśród smakołyków dla psów są również i takie, które pomagają w usuwaniu płytki nazębnej, przeznaczone specjalnie dla szczeniaków albo dla psów seniorów. W sklepach zoologicznych warto szukać także psich przysmaków, które nie zawierają konserwantów i sztucznych barwników oraz takich, w których nie ma albo jest bardzo mała ilość cukru. Takie są najbardziej wartościowe.