niedziela, 16 czerwca
Shadow

Rodzaje bram garażowych

Garaż to dobre rozwiązanie, jeśli chcemy zatroszczyć się o nasze auto. Samochody garażowane zdecydowanie dłużej zachowują sprawność i dobry wygląd. Aby jednak garaż spełniał swoją rolę, powinien mieć odpowiednią bramę. Bramy garażowe Poznań to szeroki wybór i bogata oferta dzięki której bramę kupimy bez najmniejszego problemu. Zobaczmy, jakie bramy garażowe mamy do wyboru.

Bramy segmentowe

Popularne bramy garażowe Poznań to duży wybór bram, bez trudu znajdziemy firmę oferującą taki rodzaj bram garażowych. Nazywa się je również bramami sekcyjnymi. Sprawdzą się szczególnie w przypadku naprawdę krótkich podjazdów. Można po nie sięgnąć także wtedy, kiedy do garażu wjeżdża się bezpośrednio z ulicy. Bramy segmentowe dzieli się na bramy górne oraz boczne.

Bramy uchylne

To kolejne popularne bramy garażowe Poznań – podobnie jak w przypadku bram segmentowych – jest jednym z tych miast, w których bez trudu znajdziemy firmę oferującą taki rodzaj bram. Określa się je również mianem bram płytowych. Po taką bramę można sięgnąć jedynie wtedy, kiedy nasz podjazd jest naprawdę bardzo duży. W przeciwnym razie nie będzie możliwe otwarcie takiej bramy.

Bramy rolowane

To inaczej bramy żaluzjowe. Ich działanie jest bardzo podobne do bram segmentowych. Porównać można je do żaluzji bądź rolet okiennych. Takie bramy są bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie potrzebują one wiele miejsca, a jednocześnie napęd elektryczny sprawia, że nie trzeba tracić siły, aby je otworzyć.