niedziela, 16 czerwca
Shadow

Statuetki doskonały pomysł na prezent

Uroczystości, na których jako upominek mogą zostać wręczone statuetki jest mnóstwo. Statuetki mogą być wyróżnieniem dla wybitnych sportowców, lokalnych działaczy samorządowych, twórców kultury, uczniów i absolwentów. Statuetki są uniwersalne i ponadczasowe – można je wręczyć każdemu.

Piękne, trwałe i unikalne

Producent statuetek oferuje możliwość wykonania statuetek z bardzo różnych materiałów. Osoby zainteresowane wręczeniem takiego ponadczasowego upominku mogą u producent statuetek zamówić między innymi statuetki wykonane z brązu, aluminium, mosiądzu albo ze stali. Producent statuetek wykonana również statuetki ze szkła, kryształu, drewna. Statuetki na zamówienie mogą zostać wykonane również z połączenia dwóch różnych, z pozoru zupełnie do siebie nie pasujących materiałów. Zaletą statuetki na zamówienie jest to, że można je spersonalizować. Statuetki na zamówienie zostaną wykonane z troską o najmniejszy szczegół. Będą unikalne, gdyż zostaną wykonane według indywidualnie przygotowanego projektu.

Dowolny rozmiar i kształt

Zamawiając statuetki okolicznościowe u producenta mamy możliwość wybrania dowolnego kształtu i wielkości. Statuetki okolicznościowe wyróżniają się wyjątkowo eleganckim dizajnem. Statuetki okolicznościowe są wykonane bardzo solidnie, podkreślą wyjątkowy charakter każdej uroczystości. Statuetka z grawerem zamieni się w spersonalizowany prezent. Osoba, która otrzyma statuetka z grawerem poczuje się szczególnie wyróżniona. Statuetka z grawerem to idealny upominek z wielu okazji. Więcej można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule.