poniedziałek, 27 maja
Shadow

Co warto wiedzieć o statuetkach?

Statuetki to od dawna bardzo popularna forma wyrażenie uznania osobom, które mają na swoim koncie wybitne osiągnięcia. Dzisiaj statuetki wręczane są także różnym firmom i organizacjom. Mimo że statuetki to wyróżnienie wręczane coraz większej liczbie osób lub firm, wciąż są one postrzegane jako wyróżnienie bardzo prestiżowe.

Jakie mogą być ich rodzaje?

Statuetki różnią się między sobą nie tylko rodzajem materiału, z którego zostały wykonane, ale także tematyką. Wśród statuetek można więc wyróżnić zarówno te, które idealnie pasują, aby wręczyć je na gali sportowej, jak również i typowo branżowe statuetki. Wróćmy jeszcze na chwilę do materiałów, z których wykonywane są statuetki. Mosiądz i brąz to materiały, które na statuetki wykorzystywane są wyjątkowo często. Również delikatne i kruche szkło okazuje się materiałem wprost idealnym na statuetki – szczególnie te okolicznościowe.  Co ciekawe, statuetki można wykonać również z aluminium i stali. Każda z nich – niezależnie od tego, z jakiego materiału ją wykonano – jest świetnym pomysłem na prezent z wielu okazji zarówno prywatnych, jak i firmowych.

Piękno i uniwersalizm

Statuetki to prezent nie tylko prestiżowy, ale przede wszystkim piękny i uniwersalny. Okazji, w których statuetki sprawdzą się znakomicie jest całe mnóstwo. Do tego można je wręczyć zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W przypadku tego wyróżnienia znaczenia nie ma również wiek osoby obdarowanej. Statuetki są ponadczasowe, zawsze będą eleganckim upominkiem przypominającym miłe chwile.