niedziela, 16 czerwca
Shadow

Strony internetowe – zasady projektowania

Czy chcesz zwiększyć liczbę konwersji na swojej witrynie? Wiele osób wie, że design strony internetowej ma istotny wpływ na jej późniejszy odbiór przez potencjalnych klientów. Jeśli chodzi o projektowanie stron WWW Warszawa to wielu marketerów podkreśla znaczenie SEO, sieci społecznościowych, tworzenia magnesów ołowiu w celu zwiększenia konwersji itp. Jednak bardzo często zapominają o znaczeniu projektowania stron internetowych.

Pozycjonowanie a design strony

Wymienione elementy są naprawdę ważne, ale design to nie tylko wygląd witryny. Jest to coś, co może znacznie zwiększyć lub odwrotnie, zmniejszyć konwersję. Według przeprowadzonych badań, wiele osób twierdzi, że projektowanie witryn jest jednym z najważniejszych kryteriów decydujących o wiarygodności firmy. Dlatego bardzo ważne jest, aby Twoja strona wyglądała profesjonalnie.

Postępuj zgodnie z prawem Hicka

Prawo Hicka jest popularną teorią, jeśli chodzi o strony internetowe Warszawa i często jest przywoływane w zakresie projektowania stron internetowych. Nazwane na cześć brytyjskiego psychologa Williama Edmunda Hicka, prawo stanowi, że czas potrzebny na podjęcie decyzji jest wprost proporcjonalny do liczby możliwych wyborów. Innymi słowy, wraz ze wzrostem liczby wyborów rośnie również czas wyboru. Jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych, możesz zwiększyć liczbę konwersji, ograniczając wybór użytkownika. Pierwszym, w którym można zmniejszyć liczbę wyborów, jest pasek nawigacyjny. Nie twórz dużej liczby podstron, w przeciwnym razie użytkownik straci zainteresowanie nimi.