niedziela, 16 czerwca
Shadow

Sukienka dla puszystej: jaką wybrać?

Sukienki dla puszystych mogą być dzisiaj równie modne, jak te dla bardzo szczupłych kobiet. Kobiety, które noszą ubrania w dużych rozmiarach nie muszą już nosić burych, brzydkich strojów, których zadaniem jest zamaskowanie nadmiernych kilogramów. Są fasony, które idealnie sprawdzają się w przypadku sukienki dla puszystych; współczesne sukienki dla puszystych szyte są tak, że ukrywają wady, a podkreślają atuty sylwetki.

Jakie sukienki będą najbardziej odpowiednie?

Sukienki XXL mogą być również seksowne jak te w rozmiarze S. Należy pamiętać jedynie o tym, że sukienki XXL nie powinny być uszyte z tkanin z wzorem z poziomych pasów. Świetne są za to sukienki XXL w pionowe pasy. Taki deseń optycznie wydłuża i wyszczupla sylwetkę. W sukienkach bardzo ważnym detalem jest dekolt. W przypadku sukienki duże rozmiary warto wybierać modele z dekoltem w szpic. Niekoniecznie też dobrym pomysłem jest kupowanie sukienki duże rozmiary uszytych z tkanin w jaskrawych kolorach oraz z lejących się tkanin.

Jaki fason sukienki wybrać?

Są fasony, które szczególnie sprawdzają się w przypadku sukienki duże rozmiary. Duże rozmiary sukienek wieczorowych czy koktajlowych mogą mieć na przykład fason empire. Bardzo dobrze w przypadku duże rozmiary sukienek sprawdza się także krój kopertowy. Warto pod sukienki w dużym rozmiarze wkładać bieliznę modelującą – sukienki dzięki temu będą układać się znacznie lepiej. Więcej o sukienkach dla puszystych kobiet można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule. Mnóstwo sukienek w dużych rozmiarach można znaleźć w sklepie.