poniedziałek, 25 maja
Shadow

Eleganckie sukienki: wybieramy odpowiedni krój

Kobiety, które nie noszą najmniejszych rozmiarów wcale nie muszą być nieeleganckie. Takie czasy dawno już odeszły. Dzisiaj w butikach z sukienkami odzież we wszystkich rozmiarach szyte są z dobrych tkanin, zachwycają kolorami, a kroje są odpowiednio dobrane do sylwetki. Panie mogą znaleźć ciekawe sukienki dopasowane do swojej sylwetki, w których mogą poczuć się naprawdę kobieco. Zobaczmy, jakie kroje są najbardziej odpowiednie..

Zbyt duży brzuszek

Problemem, na który uskarża się wiele kobiet jest zbyt mocno wystający brzuszek. Na szczęście w butikach z sukienkami dostępne są takie modele które mogą to zatuszować. Najlepszym wyborem w przypadku zbyt mocno wystającego brzuszka są sukienki, które eksponują piersi. To właśnie biust jest często największym atutem pań noszących większy rozmiar. Dobrym wyborem są sukienki z dekoltem w kształcie litery V. UWAGA: jeśli kobieta chce nosić takie sukienki, musi zakupić biustonosz naprawdę dobrej jakości. Powinien on solidnie podtrzymywać duże piersi.

Za duże biodra i pośladki

To kolejny problem, z którym często borykają się kobiety. Na szczęście butiki z sukienkami oferują modele sukienek, które pozwalają w prosty sposób zamaskować mankamenty figury. Jeśli problemem są zbyt masywne biodra i pośladki, unikać trzeba luźnych, workowatych sukienek. W ich przypadku efekt jest bowiem odwrotny od zamierzonego. Nie wyszczuplą, a optycznie dodadzą jeszcze kilogramów.

Jeśli butik z sukienkami w odpowiednim kroju to temat, który Cię interesuje, sama kupujesz takie sukienki, zachęcamy do lektury naszego innego tekstu na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *