sobota, 20 lipca
Shadow

Czym są wibratory z króliczkiem?

Wibrator to niezwykle popularny gadżet erotyczny, wynaleziony jeszcze w XIX wieku. Głównym celem wibratora jest rozładowanie napięcia seksualnego i dostarczenie sobie przyjemności. Wbrew pozorom nie jest to zabawka przeznaczona jedynie dla osób samotnych. Z wibratora można uczynić gadżet przydatny w trakcie gry wstępnej, ubarwiający życie erotyczne w stałych związkach. Istnieją różne rodzaje wibratorów – w tym tak zwane wibratory z króliczkiem. Czym są i gdzie je znaleźć?

Wibratory z króliczkiem – charakterystyka

Wibratory dzielą się na różne rodzaje. Najpopularniejsze są oczywiście wersje klasyczne, a także wibratory stymulujące punkt G. Dużą popularnością cieszą się też tak zwane wersje z króliczkiem – których wygląd rzeczywiście przypomina nieco uszy królika.

To wibratory, które są połączeniem klasycznego wibratora lub wibratora ze stymulacją punktu G oraz masażera łechtaczki. Tego rodzaju wibratory mogą mieć różne wielkości, a także być wykonane z odmiennych materiałów. Dostępne są zarówno duże wibratory, jak i wersje mini, które nadają się na przykład na podróż. 

Sexshop Kraków – zakupy wibratorów

Miejscem, gdzie można dokonać zakupu wibratora jest sexshop – zarówno ten stacjonarny, jak i internetowy. W internecie można wygodniej zapoznać się z całą ofertą – więcej poczytać o konkretnych produktach i wybrać coś dla siebie. Wśród licznych wibratorów, jakie znajdują się w sprzedaży, można zdecydować się na przykład na wersję prostą lub wygiętą, klasyczną lub bardziej realistyczną. Najważniejsze by wybrać opcję wykonaną z bezpiecznego materiału – jak silikon medyczny czy plastik ABS.