sobota, 20 lipca
Shadow

Działalność wypożyczalni samochodów

Usługi, które oferują wypożyczalnie samochodów zaczynają być w Polsce coraz bardziej popularne. Swoją ofertę wypożyczalnie kierują zarówno do osób prywatnych, jak i do firm.

Bogata flota samochodów do wynajęcia

W wypożyczalni, która działa na rynku od lat klienci mają bardzo szeroki wybór nie tylko samochodów osobowych, ale także dostawczych. Samochody, których wynajem proponuje wypożyczalnia są sprawne techniczne i praktycznie nowe. W wypożyczalni do wynajęcia są auta marki Mazda, Toyota, Volkswagen. Oczywiście nie są to wszystkie marki. Klienci zainteresowani wynajęciem samochodu osobowego mogą wybierać między autami typowo do jazdy miejskiej, vanami i samochodami klasy Premium. Wszystkie auta osobowe są bogato wyposażone. Oferta dla firm jest szczególnie atrakcyjna, gdy wypożyczalnia proponuje im długoterminowy wynajem samochodów.

Czy to się opłaca?

Długoterminowy wynajem samochodów jest atrakcyjną propozycja dla firm. Firma zdecydowana na długoterminowy wynajem samochodów nie ponosi kosztów OC i AC. Składki oraz przeglądy techniczne wynajmowanych aut opłacane są przez wypożyczalnię. Za długoterminowy wynajem aut firma płaci tylko stałą miesięczną opłatę. Firmy, które zdecydują się na długoterminowy wynajem aut oraz osoby prywatne mogą zarezerwować wybrany pojazd online. Długoterminowy wynajem aut to oferta, która dla wielu firm okazuje się bardziej korzystnym rozwiązaniem niż leasing. Plusem jest to, że wypożyczalnia prowadzi działalność ogólnopolską i ma filie w wielu miastach.