sobota, 20 lipca
Shadow

Eleganckie sukienki: wybieramy odpowiedni krój

Kobiety, które nie noszą najmniejszych rozmiarów wcale nie muszą być nieeleganckie. Takie czasy dawno już odeszły. Dzisiaj w butikach z sukienkami odzież we wszystkich rozmiarach szyte są z dobrych tkanin, zachwycają kolorami, a kroje są odpowiednio dobrane do sylwetki. Panie mogą znaleźć ciekawe sukienki dopasowane do swojej sylwetki, w których mogą poczuć się naprawdę kobieco. Zobaczmy, jakie kroje są najbardziej odpowiednie..

Zbyt duży brzuszek

Problemem, na który uskarża się wiele kobiet jest zbyt mocno wystający brzuszek. Na szczęście w butikach z sukienkami dostępne są takie modele które mogą to zatuszować. Najlepszym wyborem w przypadku zbyt mocno wystającego brzuszka są sukienki, które eksponują piersi. To właśnie biust jest często największym atutem pań noszących większy rozmiar. Dobrym wyborem są sukienki z dekoltem w kształcie litery V. UWAGA: jeśli kobieta chce nosić takie sukienki, musi zakupić biustonosz naprawdę dobrej jakości. Powinien on solidnie podtrzymywać duże piersi.

Za duże biodra i pośladki

To kolejny problem, z którym często borykają się kobiety. Na szczęście butiki z sukienkami oferują modele sukienek, które pozwalają w prosty sposób zamaskować mankamenty figury. Jeśli problemem są zbyt masywne biodra i pośladki, unikać trzeba luźnych, workowatych sukienek. W ich przypadku efekt jest bowiem odwrotny od zamierzonego. Nie wyszczuplą, a optycznie dodadzą jeszcze kilogramów.

Jeśli butik z sukienkami w odpowiednim kroju to temat, który Cię interesuje, sama kupujesz takie sukienki, zachęcamy do lektury naszego innego tekstu na ten temat.