czwartek, 18 kwietnia
Shadow

Szczególna oprawa uroczystości rodzinnych

Rodzinne uroczystości wymagają szczególnej oprawy. Uroczystości te organizuje między innymi długo obecna na rynku firma, której specjalnością są imprezy okolicznościowe pod Poznaniem.

Jaka jest oferta?

Imprezy okolicznościowe pod Poznaniem jakie można zorganizować to zarówno uroczystości rodzinne, jak i firmowe imprezy. Imprezy okolicznościowe pod Poznaniem to oferta kompleksowa. Organizując uroczystość rodzinną czy firmową imprezę w położonych 22 kilometry od Poznania Trzebisławkach, można być pewnym, że wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik. Wyjątkowy wystrój wnętrz sprawi, że każdy z gości poczuje się wyjątkowo.

W ofercie jest bogate menu przygotowywane przez kucharzy z wybornym wyczuciem smaku. Właściciele firmy zapewniają nie tylko kompleksową, ale przede wszystkim także w pełni profesjonalną obsługę. Przy organizacji uroczystości rodzinnych, ale także firmowych imprez pod uwagę brane są wszystkie sugestie ze strony Klientów.

Szybki dojazd i noclegi na miejscu

Dom Gościnny wyróżnia się między innymi tym, że jest bardzo dogodnie położony. Goście mogą bez najmniejszych problemów dojechać na imprezę nie tylko z Poznania, ale także z innych miast położonych na terenie województwa Wielkopolskiego. Sala bankietowa i weselna są klimatyzowane, do dyspozycji gości jest duży parking. Obiekt otoczony jest przepięknym, zadbanym ogrodem. Atrakcyjne ceny oraz gwarancja smacznego menu, profesjonalnego obsługi to jedne z największych atutów Domu Gościnnego w Trzebisławkach.

Zorganizowanie przyjęcia nieopodal Poznania to doskonały pomysł na przyjęcie weselne, chrzciny, firmową wigilię.