niedziela, 16 czerwca
Shadow

Szkoła językowa – franczyza

Współcześnie nauka języka angielskiego jest w modzie i istnieje ogromne zapotrzebowanie na wysokiej jakości, skuteczne kursy językowe. Jednak otwarcie szkoły językowej samodzielnie wiążę się z wysokim ryzykiem. Dużo lepszym rozwiązaniem jest szkoła językowa franczyza.

Zakładasz własną szkołę językową

Franczyzy w Polsce pojawiły się wraz z wolnym rynkiem. Choć w pierwszej fazie franczyza kojarzyła się nam z restauracjami, to coraz częściej dotyczy też takich elementów rynku jak właśnie szkoła językowa franczyza. Dzięki sprawdzonej koncepcji biznesowej otrzymasz wskazówki dotyczące reklamy, planowania i księgowości, a także praktycznej organizacji szkoły językowej. Wszystko jest na wyłączność:

Twój partner gwarantuje ci obszar chroniony i pomagamy ci wejść na rynek regionalny. Tym samym twoja szkoła językowa franczyza ma większe szanse na zaistnienie i osiągnięcie sukces

Załóż własny biznes

W swojej szkole językowej będziesz kierownikiem, niezależnym przedsiębiorcą, szefem. Zajmujesz się reklamą, pozyskiwaniem uczniów i organizujesz regularne kursy językowe z pracownikami najemnymi lub nauczycielami zewnętrznymi. Oferta franczyza edukacyjna to zaś swoiste know how, które pomaga ci na samym starcie.

Może to być sprawdzona recepta na szkołę dla osób dorosłych czy też franczyza zajęcia dla dzieci. W tym przypadku jest to o tyle doskonałe rozwiązanie, gdyż prowadzenie zajęć językowych dla najmłodszych są niezwykle trudne. Franczyza dla dzieci to możliwość uzyskania wszelkich niezbędnych informacji już na samym starcie. Franczyza szkoła językowa dla dzieci to też przepis na bezpieczeństwo prowadzonych zajęć. Co jest niezwykle istotne w kontekście dzieci.